Rugsėjo 23-ioji – stalo žaidimų diena

Rugsėjo 23-iąją Staložaidimai.eu klubas (https://www.facebook.com/groups/stalozaidimuklubas/)skelbia žaidimų dieną! Jos metu užsukę į mūsų klubą galėsite ne tik pažasti jau pamėgtų ar išbandyti naujų stalo žaidimų, bet ir sudalyvauti žaidimų mugėje, aukcione bei „Dungeons & Dragons“ sesijoje.
Stalo žaidimų dienos programa:
• 11 val. atidaromas klubas.
• 11−13 val. − naujokų valandos. Tuos, kurie dar nėra žaidę stalo žaidimų, ar žaidusiuosius tik „Monopoly“ ir kt. panašius žaidimus kviesime susipažinti su stalo žaidimų kultūra Lietuvoje: pamokinsime stalo žaidimų pagrindų ir paaiškinsime taisykles, kaip juos žaisti.
• 14 val. ¬– prasidės„7 Wonders“turnyras, o 15 val.−4 geriausi žaidėjai susigrums turnyro finale. Nugalėtojas bus apdovanotas stalozaidimai.eunuolaidos kuponu bei 3 mėn. nemokama naryste klube. Tuo tarpu antrosios vietos laimėtojui įteiskime 2 mėn., o pelniusiajam trečiąją vietą −1 mėnesio nemokamą narystę klube.
• 14 val. –rinksmimės žaisti „Epic Battlestar Galactica“ su visais papildymais (bene visais moduliais), tad partija truks apie 6 val. Žaidimui reikalingi 5 žaidėjai, o norėdami užsiregistruoti, rašykite el.paštu uzsakymai@stalozaidimai.eu.
• 15 val. – pradėsime „Dungeons & Dragons“ 5 edition one shot sesiją, kuri truks apie 4 val. Žaidimą gali žaisti 4 žaidėjai, tad norėdami užsiregistruoti, rašykite el. paštu uzsakymai@stalozaidimai.eu.
• 17−18.30 val.− stalo žaidimų mugė ir aukcionas. Atsineškite savo nenaudojamus stalo žaidimus ir išmainykite ar net parduokite juos kitiems renginio dalyviams. Taip pat galiteužregistruoti savo žaidimą aukcionui. Vakaro vedėjas surengs aukcioną nuo jūsų nurodomos minimalios kainos: minimali kaina turi būti bent 50 proc. mažesnė nei naujo stalo žaidimo kaina (nebent OOP) arba 30 proc. mažesnė, jei žaidimas dar neišpakuotas.
Norėdami užregistruoti savo žaidimą aukcionui, rašykite el. paštu uzsakymai@stalozaidimai.eu. Tuo tarpu neužregistruoti žaidimai negalės dalyvauti aukcione, bet juos bus galima atsinešti į žaidimų mugę.
Aukcionas vyks 17−17.15 val., o mugė −17.30−18.30 val.
Beje, renginio metu stalozaidimai.eu pasiūlys įsigyti žaidimų su nuolaida.
• Nuo 19 val.–laikas skirtas atokvėpiui. Norintieji pailsėti po sunkesnių žaidimų galės sužaisti vakarėlio stiliaus žaidimus „Ultimate Warewolf“ ir„One Night Ultimate Warewolf“. Tam, kad įvyktų žaidimas reikia bent 8 žaidėjų. Norėdami užsiregistruoti, rašykite el. Paštu uzsakymai@stalozaidimai.eu.
• 23 val.– uždaromas klubas.

Įėjimas – 2 EUR

https://www.facebook.com/events/2039947129560782/

Leave a comment