Užkietėjusius stalo žaidimų aistruolius ar dar tik norinčiuosius juos išbandyti bei smagiai praleisti laiką kviečiame apsilankyti Stalo žaidimų klube!

Klubas įsikūręs itin patogioje vietoje, miesto centre, šalia prekybos centro VCUP (Konstitucijos pr. 12/4, įėjimas -1 aukšte).

Vieno seanso metu prie 11 klube esančių stalo žaidimo stalų iš viso gali susėsti iki 50 žmonių. Savo lankytojams siūlome rinktis iš daugiau kaip 100 stalo žaidimų ar žaisti savo pačių atsineštus.

Nors klube visuomet rasite bendraminčių, su kuriais galėsite pažaisti, jame laukiami tiek pavieniai asmenys, tiek ir gausesnės bičiulių kompanijos.

Žaidimų seansus Stalo žaidimų klube organizuojame:

  1. Antradieniais nuo 18 iki 22 val.
  2. Penktadieniais nuo 18 iki 24 val. (jei reikia, ir ilgiau).
  3. Šeštadieniais nuo 15 iki 21.00 val.

Renginiai įmonėms ar draugų grupėms:

Stalo žaidimų klubo patalpose ar Jūsų pasirinktose erdvėse galime surengti privačius stalo žaidimų vakarus įmonių darbuotojams arba draugų kompanijoms. Atsivežame savo stalo žaidimus, apmokome žaisti, prižiūrime, kad viskas vyktų sklandžiai. Galime surengti ir stalo žaidimų turnyrą, o jo laimėtojus apdovanoti prizais – stalo žaidimais ar rankomis dažytomis miniatiūromis.

Taip pat galime išnuomoti Stalo žaidimų klubo salę Jūsų privačiam renginiui.

Už suteiktas paslaugas išrašome sąskaitą faktūrą.

Visas naujienas ir informaciją apie planuojamus renginius sekite „Facebook“ klubo grupėje https://www.facebook.com/groups/stalozaidimuklubas/

Kreiptis: el. p. klubas@stalozaidimai.eu arba tel. +370 612 91 215

 

club

Back to Top